Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tychy TęczaTychyTychy, gm. M. Tychy, pow. m. Tychy686Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, pt
439
500 39
612 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla33
712 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
803 55
950 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1055
1145 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1217
1307 45
1415 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla53
1525
1620
1734 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1823
1940
2055
21
2213
2305 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
0
1
2
3
czwartki
439
500 39
612 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla33
712 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
855
950 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1055
1145 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1217
1307 45
1415 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla53
1525
1620
1734 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
1823
1940
2055
21
2213
2305 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
0
1
2
3
so, nd, św
450 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
5
615
709 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
8
957
10
11
12
13
1415
15
16
1735
18
19
2003 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
21
2220 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Pętla
23
0
1
2
3